Kasutustingimused

 

Veebimaakler.ee on unikaalne kinnisvaralahendus, mis pakub kasutajatele (edaspidi Kasutaja) platvormi kinnisvaratehinguni jõudmiseks. Lehekülje www.veebimaakler.ee  haldajaks on äriühing Smart Estate OÜ (reg nr. 12912203, Tartu linn, Vanemuise tn 21a, info@veebimaakler.ee; Tel: 530 949 71), (edaspidi haldaja/Veebimaakler).


Üldtingimused

Lehekülje haldaja ei ole kohustatud kontrollima kasutaja poolt esitatud andmete õigsust, seega palume hoolitseda selle eest, et esitatud andmed oleksid õiged.

Haldaja ei võta vastutust, kui tehing ei kulgenud ootuspäraselt, või kinnisvaratehing toimumata jäi. Kinnisvarahuvilised ja kinnisvaraopakkujad suhtlevad omavahel otse ilma teenusepakkuja sekkumiseta ning teevad ka tehinguid iseseisvalt. Veebimaakler aitab vaid edendada protsessi, pakkudes kasutajatele antud veebiplatvormi ning osutades tehingut abistavaid teenuseid.

Pärast tehingu toimumist lõppemist deaktiveerib/kustutab Kasutaja enda pakkumise iseseisvalt või teeb selleks eraldi lehekülje haldajale vastavasisulise sooviavalduse.

Lehekülje haldaja jätab omale õiguse teha leheküljel sisulisi (k.a üldsätete ja hinnakirja) puudutavaid muudatusi, et tagada kvaliteetsem kasutamine antud keskkonnas.

 

 

Kinnisvarapakkumise aktiveerimine-muutmine

Kinnisvara müügipakkumise sisestamine Veebimaakler.ee veebis on tasuline (ühekordne tasu 9.99€). Pakkumine on pärast tasumist aktiivne 30 päeva ning pakkumist on võimalik edaspidi pikendada tasuta. Enne kinnisvarapakkumise aegumist saab Kasutaja sellest vähemalt 3 päeva varem teavituse, et otsustada, kas hoida pakkumine ka edaspidi aktiivsena.

Kinnisvarapakkumine aktiveerub, kui kasutaja on vastava ankeedi täitmise järel nõustunud Kasutustingimustega ja Privaatsuspoliitikaga, andmed salvestanud ning sooritanud makse pangalingi vahendusel.

 

Üüripakkumise sisestamine on tasuta.

Kasutajal on võimalik pakkumist Veebimaakler.ee leheküljel igal ajal muuta või keskkonnast eemaldada.  Veebimaakler.ee leheküljel olevat kuulutust on Kasutajal võimalik redigeerida iseseisvalt.

Kasutajal on võimalik tellida lisateenusena kinnisvaravideo, küsides selleks eraldi hinnapakkumist. Kinnisvaravideo lisatakse pärast selle valmimist pakkumisele juurde ning Kasutajale edastatakse soovi korral viide video jagamiseks sotsiaalmeedias või kinnisvaraportaalides.Tasumine

Kinnisvarapakkumise eest tasutakse vastava hinnakirja alusel, mis on välja toodud "Teenused" rubriigis. Makse teostatakse Eesti pangalinkide vahendusel Maksekeskus AS turvalises maksekeskkonnas. Arveldamise valuuta on Euro.

Lisateenuste tellimiseks väljastatakse selleks Kasutajale eraldi arve.


Isikuandmete töötlemine

Veebimaakler töötleb isikuandmeid, mille kasutajad on antud keskkonnas edastanud. Täpsem ülevaade isiku andmete töötlemise kohta: Privaatsuspoliitika

Veebimaakler kogub ja salvestab isikuandmeid elektroonilisel kujul, tehes neist vajadusel väljavõtteid ka paberjakandjal.

Kasutajal on õigus igal ajal teada, millised andmed tema kohta andmebaasis sisalduvad ning teha selle kohta päringu Veebimaakler.ee e-mail aadressi teel.

Kasutajal on õigus enda isikuandmeid parandada ja täpsustada, samuti nõuda igal ajal enda isikuandmete töötlemise lõpetamist, kustutamist.Lõppsätted

Üldsätetega tutvumine on teenuse kasutajale kohustuslik.

Kasutustingimused kehtivad nende aktsepteerimisel Kasutaja poolt ning on kehtivad Kasutaja ja Veebimaakler.ee vahel kogu kestva õigussuhte vältel. Kasutajal on õigus kasutustingimustest taganeda 14 päeva jooksul nende aktsepteerimisest, samuti on kasutajal õigus igal ajal kasutustingimustes reguleeritud õigussuhted üles öelda, täites eelnevalt temal lasuvad kehtivad kohustused Veebimaakler.ee ja teiste kasutajate ees.

Veebimaakler.ee platvorm on loodud eesmärgiga ühendada kinnisvaraopakkujad ja kinnisvarahuvilised.

Veebimaakler ei ole vahendaja ega osuta maaklerteenust, vaid pakub üüri-või müügiinfo jagamiseks antud lahendust ning aitab erinevate lisateenuste abil edendada tehinguni jõudmise protsessi.

Veebimaakler.ee platvormi eesmärk on muuta tehingute tegemine kiiremaks ja efektiivsemaks.

Kõikide arusaamatuste ja lisaküsimuste tekkimise korral palume Teil pöörduda meie klienditoe poole.

Soovime teenindada enda kliente parimal viisil, seega ootame teenuse tellijatelt heatahtlikku kasutmist ning ka tagasisidet, et teenuse kvaliteeti veelgi paremaks muuta.

Veebilehekülje kasutamisest tekkinud lahkhelid lahendavad kasutaja ja lehekülje haldaja Smart Estate OÜ eelkõige läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendavad pooled vaidluse teenuse osutaja (juriidilise isiku) vastu tema asukoha järgi vastavas institutsioonis.